ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Млад мъж с грозна вандалска изцепка в центъра на Пловдив.
препоръчано
На сигнал за вандалска проява на пешеходния мост над река Марица се отзовали снощи полицаи от Второ РУ.
Според съобщението, получено минути преди полунощ на тел. 112, неизвестен разбил стъклото на противопожарно табло и издърпал навън шланга.
При предприетите незабавни издирвателни и заградителни действия малко по-късно в полицейския арест е отведен извършителят – 29-годишен криминално проявен и осъждан жител на областния град.
Срещу мъжа е започнато бързо производство за умишлено увреждане на чуждо имущество.
свързани новини
Вандал реже кабелите на хладилна витрина с нож за трети път
7849
на 02.02.2023
Вандал заля с боя кола в Пловдив
10031
на 17.02.2022
Заловиха шофьор на товарен автомобил с над 2 промила алкохол
6155
преди 3 часа
Румънски шофьор на тир опита да прегази гранични полицаи в Русе
12039
преди 5 часа


