ГОРЕЩО
Новото решение на Съда на ЕС е победа за частните болници в България
ГОРЕЩО В ПИК! Радев за американските самолети и Украйна: Правителството изпълнява закона и не води двойнствена външна политика
РЕШЕНО! Американските самолети кацат в авиобазата в Безмер
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски и ДПС със страхотен жест - готови са да дадат сградата на "Врабча" на НАП, ако се повиши събирането на приходи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж от Пазарджик е задържан заради извършена от него вандалска проява. Вчера в РУ-Септември бил получен сигнал от собственик на лек автомобил „Ауди“ от септемврийското село Карабунар.
препоръчано
Той съобщил, че мъж от Пазарджик е счупил с тухла предното стъкло на возилото, което било паркирано пред дома на собственика. На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна група на РУ-Септември. За срок от 24 часа в ареста е задържан 29-годишният извършител. Спрямо него се води бързо производство.
Сгащиха кьоркютук пиян и без книжка шофьор в Троянско
4047
преди 40 минути
Полицаи разкриха за часове ало измама в Драгичево
7530
преди 2 часа
Заловиха шофьор на камион с над 3 промила алкохол край „Лесово“
5692
преди 2 часа
Мъж нападна и заплашва жена си и детето си в Монтанско
5974
преди 4 часа


