ГОРЕЩО
НАМЕРЕН В ПРЕВОДА! Университетски преподавател СМЪКНА ФАСАДАТА на Радев като МЕСИЯ
ШАРЕНА ЗИМА! В равнините - мъгли, в планините - слънце, температурите ще достигнат 9 градуса
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ГОРЕЩО! Дългата ръка на Радев прозира в драмата с кворума в парламента
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лек автомобил на веригата за бързо хранене „Аладин Фуудс” осъмна „обезобразен” в Пловдив, съобщава "Трафик нюз", позовавайки се на информация от читател.
Колата била паркирана на улица „Иван Радославов” в район „Централен”. На сутринта съседите видели, че автомобилът е с потрошени стъкла и огромни надписи.
Вандали са напръскали със спрей возилото, като се вижда надписът „Спи”. Не е ясно дали става въпрос за лична саморазправа с шофьора на колата, или негативно отношение към веригата за хранене.
Едно е ясно - вандалският акт е коствал само няколко минути на извършителите, но премахването на "творчеството" ще струва скъпо на собственика.
препоръчано
В Асеновград удължиха бедственото положение с 30 дни
10406
преди 9 часа
"Кроношпан” започна ефективно спиране на линията си за ПДЧ
9501
преди 10 часа


