BG EN

Вандали трошат стъклата на колите в Козлодуй

Крими

Вандали трошат стъклата на колите в Козлодуй

3574
на 05.08.2014
Вандали трошат стъклата на колите в Козлодуй
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Банда изтормози жителите на ул. "Ралица" в Козлодуй тази нощ. Около 1 часа на тел 112 е получен сигнал група хулигани са счупили стъклата на 4 леки автомобила и колесен трактор, паркирани на улицата, пише "Трибали".
Двайсетина минути по-късно от местния филиал за спешна медицинска помощ съобщили, че е приет 30-годишният В.И. от село Селановци с нараняване в областта на главата. Мъжът разказал, че при патрулиране със служебен автомобил на охранителна фирма в района на квартал "Янтра" около 23 часа е бил нападнат от непознати, които се придвижвали с колесен трактор и леки автомобили и хвърляли камъни по колата му. След като е бил прегледан и превързан охранителят е пуснат за домашно лечение.

В момента се извършват процесуално-следствени действия, които ще покажат има ли връзка между счупените стъкла на автомобилите на улица „Ралица” и нападението над В.И.

Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК