ГОРЕЩО
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Пропагандата на ченгетата е невероятна: Никой никъде не е канил Радев
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
27-годишен мъж от Шумен е изпотрошил лек автомобил на своя 23-годишна съгражданка. Той е използвал дървена бухалка, с която е повредил колата. Това съобщиха от ОД на МВР.
препоръчано
Малко след полунощ на 13 юли след възникнал спор между тях мъжът нанесъл удари на паркиран до товарна рампа на магазин на ул. “Лозенград“ автомобил БМВ 523 с шуменска регистрация. Повредил предното обзорно стъкло, две странични огледала, причинил побитости по предния капак и вратите на автомобила.
Образувано е досъдебно производство.
ЕКШЪН В ПЛОВДИВ: Шофьор извади бухалка по тъмна доба и стана страшно
10538
на 12.08.2019


