BG EN

ВАНДАЛСТВО: Щабът на Румен Радев опозори Софийския университет - облепиха паметника на културата с плакати разединителя (СНИМКА)

Акценти

ВАНДАЛСТВО: Щабът на Румен Радев опозори Софийския университет - облепиха паметника на културата с плакати разединителя (СНИМКА)

99106
на 30.10.2021
ВАНДАЛСТВО: Щабът на Румен Радев опозори Софийския университет - облепиха паметника на културата с плакати разединителя (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Истинско вандалство в центъра на София по една от най-знаковите сгради в България - Софийския университет "Свети Климент Охридски" са извършили от щаба на Румен Радев, видя ПИК. Безобразието е дело на очевидно предозирали симпатизанти на размахващия юмрук на площада Румен Радев.

препоръчано

“Законност и почтеност по радевски - плакати на кандидатпрезидентската двойка Радев - Йотова залепени на сградата на Ректората на СУ, която е паметник на културата. Мутри, вън!“, написа във Фейсбук юристът Любомир Талев, който сигнализира по този начин за вандалщината от радевите хора.

Налепените на стисналия юмрук бивш летец от харманлийското село Славяново и вицето му Илияна Йотова плакати, скандализираха столичани. "На тези не им пука!", възмущават се те от опозоряването на сградата, която е паметник на културата.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК