BG EN

Варненка се натресе в тролейбусен стълб и се потроши

Инциденти

Варненка се натресе в тролейбусен стълб и се потроши

4777
на 13.03.2019
Варненка се натресе в тролейбусен стълб и се потроши
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

32-годишна варненка се заби с реното си в тролейбусен стълб и се потроши. Жената е настанена в болница за лечение, без опасност за живота. Инцидентът станал на бул. „Трети март“ в морската столица.

препоръчано

По неизяснени до момента причини, при преминаване от лява в дясна лента, изтървала контрола над автомобила, завъртяла се и се блъснала в стълб от тролейбусната мрежа. След това колата се върнала на платното за движение и блъснала опел.

Вследствие на инцидента жената е с фрактура на таз и контузия на лице. По случая е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК