ГОРЕЩО
Заем за Украйна: Евролидерите одобриха 90 милиарда евро за следващите две години
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Крими
Варненски криминалисти разбиха две оранжерии с марихуана, иззети са 68 кг трева (СНИМКИ)
17409
на 15.07.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
При срециализирана полицейска операция, проведена под надзора на Районна прокуратура – Варна, криминалисти от ОД на МВР – Варна разбиха оранжерия с марихуана, разположена в дворно място в село Водица. В имота са установени две оранжерии, в които са засяти растения от рода на конопа. Иззети са 113 такива в различен стадий на растеж, общото тегло на зелената листна маса е 68 кг.
препоръчано
Задържан е собственикът на имота – мъж на 33 години от Варна, неизвестен на органите на реда. На същия е повдигнато обвинение за отглеждане на наркотични вещества. Работата по документиране и доказване на извършеното престъпление продължава под надзора на прокурор от Районната прокуратура в града.
свързани новини
Разбиха оранжерия за марихуана в Еленския балкан
12800
на 30.06.2020



Разследват разстрела на куче в Дунавци
8082
преди 11 часа
Прокуратурата повдига обвинение на вандал, унищожил 215 надгробни плочи
11035
преди 13 часа
Задържаха марихуана за над 1 млн. лв. в колата на мъж, осъждан 16 пъти
10427
преди 13 часа


