ГОРЕЩО
КРИЗА В РАЗВИТИЕ: Това ли е единственият кандидат на ППДБ за президентските избори след масовия отлив на желаещи за трона на Радев
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Юлиан Вергов хвърчи на скутер, завит с одеяло - страх го е да не настине (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пътническият терминал на международното летище „Модлин“, намиращо се край полската столица Варшава, в неделя е бил напълно евакуиран, съобщи пресслужбата на летището, предаде ТАСС, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Потвърждавам информацията за пълна евакуация на пътническия терминал“, каза пред журналисти говорителката на летището Магдалена Боярская, без да уточно причините за това.
Според различни версии, решението за евакуация е взето заради изоставен багаж или заради открит подозрителен багаж в един от самолетите.
Заради евакуацията три самолета са били пренасочени към летище „Фредерик Шопен“.
свързани новини
Летището Модлин отново започна работа, заплахата за бомба се оказа фалшива
2319
на 30.12.2015
Фон дер Лайен: Шокирана съм от стрелбата в Сидни
7470
преди 15 часа
ЕС въвежда такса за малките онлайн покупки
12502
на 13.12.2025
Фон дер Лайен размаха пръст на Тръмп да не се намесва в европейската политика
20879
на 12.12.2025


