ГОРЕЩО
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ)
Адвокати с ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ - авери на Калашниците заплашват ранени при мелето на "Челопешко шосе“
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Върховният административен съд реши окончателно, че Станимир Радевски е кмет на община Павел баня, предаде кореспондентът на БГНЕС в региона. След като загубилият изборите за кмет на община Павел баня Иса Емин Бесоолу обжалва изборните резултати в Административен съд Стара Загора, се проведе повторно преброяване на гласовете. Последвалото решение на съда е в полза на Станимир Радевски.
препоръчано
Община Павел баня продължава да работи без гласуван бюджет
4620
на 06.04.2016


