BG EN

Васил Божков с нова атака срещу министър Горанов: Кога прокуратурата се премести в "Есте"? (СНИМКА)

Политика

Васил Божков с нова атака срещу министър Горанов: Кога прокуратурата се премести в "Есте"? (СНИМКА)

363127
на 30.05.2020
Васил Божков с нова атака срещу министър Горанов: Кога прокуратурата се премести в Есте? (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нова атака по властта през социалните мрежи предприе Васил Божков, за втори път днес. След като сутринта пусна информация, че акциите на "Левски" са джиросани на нов собственик, без да уточня кой е той, и пътуват към България, сега хазартният бос коментира разкритията на прокуратурата от брифинга преди обяд. На него разследващите разкриха, че и министър Владислав Горанов, и други министри и зам.-министри са били разпитани по производствата, които се водят срещу Божков, който е вече с 18 обвинения. 

препоръчано

"VG бил на разпит в прокуратурата. Кога прокуратурата се премести в Este?", написа в "Туитър" час по-късно Божков, визирайки министър Владислав Горанов, за който стана известно, че живее в затворения комплекс "Есте" в столичния кв. Изток, построен от братя Домусчиеви. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК