ГОРЕЩО
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ватиканът се противопоставя на криминализирането на хомосексуалността. Кардинал Виктор Фернандес заяви, че законите, които наказват хомосексуализма, са голям проблем.
препоръчано
През декември Светият престол издаде документ, даващ благословия на еднополовите двойки.
Това предизвика сериозна реакция от консервативните членове на църквата.
Въпреки това официалната позиция на Ватикана остава, а тя е, че хомосексуалните актове са по същество неестествени. Смисълът на католическото учение е, че хомосексуалното поведение не може да се мери с красотата на хетеросексуалните съюзи.
Личен пример: Унгарските депутати се отказват от 40% от заплатите си
799
преди 3 минути
Какво си казаха Зеленски и Макрон в телефонен разговор
6959
преди 3 часа
Еколог алармира за масова смърт на делфини край Одеса
8040
преди 18 часа
Папа Лъв XIV получи 7-минутни аплаузи в парламента на Испания
6584
преди 18 часа


