ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Вацлав Клаус скочи срещу преименуването на летище в Прага на Вацлав Хавел
8543
на 26.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият президент Вацлав Клаус критикува преименуването на летище в Прага на бившия му политически съперник и предшественик Вацлав Хавел, съобщава Radio Praha.
препоръчано
В книга с негови пътеписи, Клаус описва преименуването като акт на политическо своеволие, отразяващо краткосрочен възглед, и го сравнява с неблагоприятното преименуването на летище Фиумичино в Рим на „Леонардо да Винчи“.
Десният политик също така критикува в книгата и чехите, защото „винаги са по-глупави от останалата част от света“ и се мразят помежду си повече от другите нации.


