ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Белият дом изрази безпокойство от изненадващото посещение вчера на унгарския премиер Виктор Орбан в Москва, където се срещна с руския президент Владимир Путин и обсъди с него войната в Украйна, предаде ДПА.
препоръчано
„Поведението на унгарския лидер е „контрапродуктивно“ по отношение на подкрепата за суверенитета на Киев и не допринася за мира в Украйна, която беше нападната от Русия“, заяви говорителката на Белия дом Карин Жан-Пиер.
Русия може да сложи край на тази война още днес, като спре агресията си срещу Украйна, срещу нейния суверенитет, срещу нейната демокрация. Те могат да се изтеглят. Те могат да се изтеглят още сега, допълни още тя.
свързани новини
Путин към Орбан: Готов съм да обсъдя мирните предложения
35015
на 05.07.2024
Орбан поиска среща с Путин в Москва днес
43660
на 05.07.2024
От Пентагона заявиха, че прекъсват връзките си с Харвардския университет
4826
преди 1 часа
Сърбия разполага китайски зенитно-ракетни системи срещу дронове
5378
преди 2 часа
В опит да избяга от слонове рибар бе нападнат от крокодил
5492
преди 2 часа
''Ислямска държава'' пое отговорност за терористичната атака в Исламабад
7089
преди 3 часа


