BG EN

Вдигнаха спартана за спасяването на болно дете

Здраве

Вдигнаха спартана за спасяването на болно дете

21340
на 06.03.2025
Вдигнаха спартана за спасяването на болно дете
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Екипаж от 16-а авиационна база "Враждебна" от състава на Военновъздушните сили със самолет C-27J „Спартан“ изпълни успешно задача по осигуряване на медицински транспорт на болно дете.

препоръчано

Самолетът C-27J „Спартан“ с командир на екипажа капитан майор Стоян Барев, помощник-командир капитан Калоян Атанасов и борден инженер капитан Огнян Лидански излетя в 9,48 часа от София за летище Баден-Баден, Федерална република Германия.

В 17,08 часа самолетът се приземи обратно на летище „Васил Левски“. Малкият пациент на борда беше придружен от медицински екипи от СБАЛ по детски болести „Проф. Иван Митев“ и Военномедицинска академия.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК