Везенков на върха в Испания, отчете се с 5 точки при победа на Барселона

Баскетбол

4169
на 28.02.2016

Българският баскетболист Александър Везенков игра като резерва за Барселона при успеха над Сарагоса с 85:76 като гости в среща от 21-ия кръг на испанското първенство. Каталунците водеха през цялото време, а след победата си се изравниха с Валенсия - по 19 успеха и 2 поражения и за двата отбора. Барселона обаче е лидер заради по-добрите си точкови показатели.

Везенков игра общо 12 минути и за този период от време записа 5 точки, 2 борби и 1 асистенция.

След първата част каталунците имаха преднина от 8 точки, като авансът им се запази такъв и на почивката. След третата част гостите водеха с 19 точки, но последва отпускане в техните редици и намаляване на разликата до 9 точки накрая.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина
СТЕНДЪП КОМЕДИТО НА БОРИСОВ: Нова порция лафове скъса от смях актива (ВИДЕО) СТЕНДЪП КОМЕДИТО НА БОРИСОВ: Нова порция лафове скъса от смях актива (ВИДЕО)