BG EN

Великобритания дава пари на засегнатите от наводненията райони

Европа

Великобритания дава пари на засегнатите от наводненията райони

4849
на 04.02.2014
Великобритания дава пари на засегнатите от наводненията райони
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Принц Чарлз днес се срещна с жители, фермери и спасителните служби в силно засегнатата от наводнения британска област Съмърсет Левълс, предаде ВВС.

препоръчано

Принцът бе придружават от служители на Фонда за селските райони, който дарява 50 хиляди лири, за да помогне на региона.

Хиляди хектари остават под вода, а цели села са отцепени от останалия свят след наводненията.

Правителството ще отпусне още 300 хиляди лири, за да помогне на общините, които са засегнати от тежките наводнения, като увеличи общата сума в помощ срещу бедствието до 7 милиона лири.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК