BG EN

Великобритания подпомага с 456 долара приютяващите бежанци от Украйна

Европа

Великобритания подпомага с 456 долара приютяващите бежанци от Украйна

8597
на 13.03.2022
Великобритания подпомага с 456 долара приютяващите бежанци от Украйна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Великобритания ще плаща по 350 паунда (456 долара) месечно на хората, които отварят вратите на домовете си за украинци, бягащи от войната в Украйна.

препоръчано

Това предаде Ройтерс, като се позова на съобщение на британското правителство.

Програмата за финансиране се нарича "Домове за Украйна" и ще позволи на украински бежанци да идват в страната дори и ако нямат семейни връзки там.

Парите ще бъдат отпускани на хората, които могат да предложат на бежанците отделна стая или имот за минимален период от шест месеца, пише "Монитор".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК