ГОРЕЩО
ИНТРИГА! Изплува ново име за поста служебен вътрешен министър
Калоян Методиев: Пиша Слаб 2 на безобразните служебни кабинети на Радев. Той няма време да направи собствена партия, трябва да вземе 2-3 "под наем"
НЯМА ТАКОВА НАХАЛСТВО! Разкриха очевадна злоупотреба и пропаганда на Румен Радев
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Великобритания се готви за бурята „Каролин“, която ще връхлети северните части на страната тази седмица и ще донесе със себе си ветрове със скорост до 130 км/ч, пише The Independent.
Властите обявиха предупреждение за опасно време за северните райони на Шотландия за четвъртък.
препоръчано
Снеговалежи и ниски температури се очакват в петък в западните части на Великобритания. Жълт код за опасност е обявен за петък за Шотландия, Северна Ирландия, Западна Англия и Уелс.
Очаква се лошото време да затрудни трафика. То може да засегне автомобилното и железопътното движение, както и фериботните услуги. Възможно е на места прекъсване на електроснабдяването.
свързани новини
Нова буря заплашва да причини наводнения в Северна Великобритания
10759
на 29.12.2015
Снежна буря се очаква да затрупа Великобритания
7503
на 29.01.2015
Мощната буря „Имоджен“ е на път да удари Великобритания
8856
на 08.02.2016


