BG EN

Велоалеи за 1 милион лева скандализираха Сливен

Велоалеи за 1 милион лева скандализираха Сливен

7684
на 08.02.2021
Велоалеи за 1 милион лева скандализираха Сливен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Велоалеи за 1 милион лева скандализираха Сливен. Общината ги изгради въпреки протестите срещу проекта. Те са некачествени, твърдят жители на града пред Би Ти Ви.

препоръчано

От общината признаха, че проблем има и обещаха велоалеите да бъдат коригирани. Жителите на града смятат, че алеите са и прекалено тесни.

Според проекта за 10 км велотрасе община Сливен ще плати над един милион лева. Това предизвика протести и широка обществена дискусия, но проектът не беше спрян. Днес от общината признават, че работата е некачествена.

„Ние също сме констатирали тези забележки, казали сме на възложителя, тази работа не е приета, така че всички забележки ще си ги оправи. Не е само на това място, и на други места има подобен проблем“, казва Стоян Марков, зам.-кмет на община Сливен.

Друго проблемно място е и възлов булевард в града. Според жителите на града качеството е плачевно и по бул. „Толбухин“. Казват, че до няколко месеца няма да има останал асфалт.

Според заместник-кмета на община Сливен велоалеите ще бъдат коригирани за сметка на изпълнителя.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК