ГОРЕЩО
Евтим Милошев РАЗКРИ ТАЙНАТА! Ето кога ще стане ясно в кой български град ще се проведе "Евровизия"
Синът на Милен Цветков ще представя България на световен автомобилен форум
ПОТОП! Частично бедствено положение в община Вълчи дол заради порой
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
Откриха труп на мъж в Кърджали
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
50-годишен велосипедист е пострадал при катастрофа в Арчар. Това съобщиха от ОДМВР - Видин. Сигналът за инцидента е подаден на 9 декември в 18.50 на тел.112. Съобщено е за катастрофа в Арчар в района на мелницата.
препоръчано
Лек автомобил „Сеат“ с видинска регистрация, управляван от 21-годишен местен жител, движейки се по ул. „Арчарица“, е блъснал 50-годишен велосипедист от селото. Мъжът с колелото е с множество фрактури. Той е настанен за лечение във видинската болница.
свързани новини
Кола помете и уби велосипедист в района на Казанлък
9255
на 04.11.2021
Кола прегази и уби велосипедист в пловдивско село
10981
на 18.10.2021
Оперативна група извършила оглед на местопроизшествието. При тестване с дрегер пробата на шофьора не е отчела наличие на алкохол. По случая е образувано досъдебно производство.
Един човек е загинал, а 28 са ранени при катастрофи за денонощие
4289
преди 53 минути
ПОТОП! Частично бедствено положение в община Вълчи дол заради порой
16616
преди 2 часа
19-годишен загина при катастрофа край Гоце Делчев
12025
преди 2 часа
Младежът, който загина след удар в къща в Дупница, е карал със 130-140 км/ч
13772
преди 5 часа


