ГОРЕЩО
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
Йотова се срещна с президента на Германия при посещение на олимпийското село в Милано
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германското правителство във връзка с нарастващия брой на мигрантите се подготвя и за сценария балканските страни да затворят границите си, съобщава германското издание "Велт".
препоръчано
Като източник на информацията си вестникът посочва поверителен документ на Стратегическия център за нелегална миграция. “Ако Европейският съюз не се намеси, може задънената улица на балканския път да предизвика паника и хаос при мигрантите и институциите”, алармира "Велт".
Вестникът подчертава, че службите за сигурност предупреждават бежанците възможно най-бързо да преминават през Балканите към Централна Европа.
Германия се задъхва под натиска на мигрантите
3379
на 09.11.2015


