BG EN

Вендета в Сандански! Запалиха колата на топкриминалист

Крими

Вендета в Сандански! Запалиха колата на топкриминалист

19347
на 16.10.2017
Вендета в Сандански! Запалиха колата на топкриминалист
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нов палеж вдигна полицията на крак в Сандански. Запалиха лек автомобил „Ауди” на криминалиста Тодор Полков. Огненият атентат срещу полицая станал около 2.25 часа на ул.“Свобода” в курортния град. Сигналът е подаден лично от Полков, който пръв видял колата си обгърната в пламъци, съобщава струма бг.

препоръчано

На място са изпратени екипи на полицията и пожарната. Полков и негови съседи са разпитани за вандалския акт, но никой не е видял кой е посегнал и опожарил автомобила.

Според разследващите полицаи става въпрос за умишлен палеж. Автомобилът е бил полят със запалителна течност по предния капак и прозорец .

Това е поредното посегателство срещу полицейски служител. Тодор Полков работи в Криминална полиция от около година. Най-вероятно палежът е свързан с работата му, твърдят близки до разследването.

По случая е образувано досъдебно производство по чл. 330 ал. 1 от НК срещу неизвестен извършител.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК