ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Венецуелски изтребител Су-30 се е разбил на границата с Колумбия, съдбата на двамата пилоти е неизвестна.
препоръчано
Това предава Reuters, като се позовава на информация от министерството на отбраната на Венецуела.
Според изявление на министъра на отбраната Владимир Падрино Лопес, инцидентът се е случил в нощта четвъртък срещу петък, когато изтребителят е пресрещнал друг летателен апарат, незаконно проникнал във въздушното пространство на Венецуела през границата с Колумбия.
По думите на министъра, този участък от границата често се използва от престъпните групировки за контрабанда на наркотици.
Причините за катастрофата се уточняват.
Броят на енергийно бедните домакинства в Нидерландия не намалява
10295
преди 8 часа
Горски пожар бушува край Мадрид, хиляди се евакуират
10066
преди 9 часа


