BG EN

Венци Стефанов нещастен след жребия за Купата

Футбол

Венци Стефанов нещастен след жребия за Купата

2839
на 26.11.2012
Венци Стефанов нещастен след жребия за Купата

Босът на Славия оставя Мартин Кушев до края на есенния полусезон

Президентът на Славия Венцислав Стефанов обяви, че не е щастлив от жребия за 1/8-финалите за Купата на България. "Белите" ще трябва да мерят сили с коравия тим на Ботев (Пловдив). "Не мога да бъда щастлив. Такъв ни бил късметът. Важното е двата отбора да играят добър футбол. Това са турнирни мачове. В края на краищата и нищо не е сигурно. Видяхте, че ЦСКА би Лудогорец в Разград, после Лудогорец би ЦСКА в София, така че нищо не е сигурно", коментира Стефанов. Босът на "белите" бе категоричен, че треньорът на отбора Мартин Кушев ще работи на "Овча купел" поне до края на есенния полусезон. "Невъзможна е смяната на Кушев.  Поне до края на  този дял от първенството ще сме с него. Категоричен съм. Имам доверие на треньора и той остава", допълни президентът на Славия.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК