ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯТА С УБИТИТЕ УЧЕНИЦИ КРАЙ МЕЗДРА! Почернената майка на Иван: Шофьорът седеше отстрани с кръв по ръцете...
ГОЛЯМА ТАПА! Спряха движение в Кресненското дефиле заради катастрофа
25 души са арестувани за незаконното строителство в Баба Алино, 5-има са общински чиновници
ШОУ В НС! Острие на Радев сравни Кокорчо с Бърни Мадоф и Дейвид Копърфийлд (ВИДЕО)
ШОКИРАЩ РАЗКАЗ! Свидетел на касапницата на "Тракия": Един човек ми каза: Недей да ходиш, момче, децата са размазани, не гледай, много е зле положението
Босът на Славия оставя Мартин Кушев до края на есенния полусезон
Президентът на Славия Венцислав Стефанов обяви, че не е щастлив от жребия за 1/8-финалите за Купата на България. "Белите" ще трябва да мерят сили с коравия тим на Ботев (Пловдив). "Не мога да бъда щастлив. Такъв ни бил късметът. Важното е двата отбора да играят добър футбол. Това са турнирни мачове. В края на краищата и нищо не е сигурно. Видяхте, че ЦСКА би Лудогорец в Разград, после Лудогорец би ЦСКА в София, така че нищо не е сигурно", коментира Стефанов. Босът на "белите" бе категоричен, че треньорът на отбора Мартин Кушев ще работи на "Овча купел" поне до края на есенния полусезон. "Невъзможна е смяната на Кушев. Поне до края на този дял от първенството ще сме с него. Категоричен съм. Имам доверие на треньора и той остава", допълни президентът на Славия.препоръчано


