ГОРЕЩО
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Босът на Славия оставя Мартин Кушев до края на есенния полусезон
Президентът на Славия Венцислав Стефанов обяви, че не е щастлив от жребия за 1/8-финалите за Купата на България. "Белите" ще трябва да мерят сили с коравия тим на Ботев (Пловдив). "Не мога да бъда щастлив. Такъв ни бил късметът. Важното е двата отбора да играят добър футбол. Това са турнирни мачове. В края на краищата и нищо не е сигурно. Видяхте, че ЦСКА би Лудогорец в Разград, после Лудогорец би ЦСКА в София, така че нищо не е сигурно", коментира Стефанов. Босът на "белите" бе категоричен, че треньорът на отбора Мартин Кушев ще работи на "Овча купел" поне до края на есенния полусезон. "Невъзможна е смяната на Кушев. Поне до края на този дял от първенството ще сме с него. Категоричен съм. Имам доверие на треньора и той остава", допълни президентът на Славия.препоръчано


