BG EN

Венци Христов взе №18 в Металург (Донецк)

Световен футбол

Венци Христов взе №18 в Металург (Донецк)

2375
на 03.03.2014
Венци Христов взе №18 в Металург (Донецк)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападателят Венци Христов ще играе с 18 номер за Металург (Донецк). Всъщност, не е сигурно кога точно ще дебютира, но все пак той ще бъде вписан с него на гърба му.

Припомняме, шампионатът на Украйна бе преустановен за неопределено време поради бойната обстановка в държавата.

25-годишният Христов премина в Металург в последния момент от Берое. Нападателят бе спряган усилено за ЦСКА, но в крайна сметка парите не бяха преведени на заралии.

Докато единият клуб чакаше сумата, другият искаше да я редуцира. А според клаузата в договора на играча правата му струват 400 хиляди лева. В Украйна са убедени, че не става въпрос за наем до края на сезона с опция, а за затворен трансфер в размер на 200 хиляди евро.

На официалния сайт на Металург все още не се е появила крайна информация по сделката.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК