Вердер профука аванс от два гола срещу Айнтрахт във Франкфурт

6705
на 07.04.2017

Силен старт на 28-ия кръг в Бундеслигата дадоха отборите на Айнтрахт и Вердер във Франкфурт. Мачът завърши 2:2, като гостите от Бремен могат да съжаляват за пропуснатата възможност да спечелят три точки и да се придвижат нагоре в класирането.

Тимът от Бремен откри в 37-ата чрез Златко Янузович, а малко преди почивката удвои аванса си с попадение на Фин Бартелс. Домакините излязоха мотивирани след паузата и много бързо се върнаха в мача.

Още в 48-ата минута сърбинът Мият Гачинович намали, а частичният обрат бе постигнат в 73-ата минута, когато Марко Фабиан изравни от дузпа, отсъдена за задържане на играч на Айнтрах в наказателното поле.

В класирането Айнтрах върви седми с 38 точки, докато Вердер остана 10-и с две по-малко.

Спортал

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)