BG EN

Верея привлича минал през Иртиш

Футбол

Верея привлича минал през Иртиш

4731
на 12.07.2017
Верея привлича минал през Иртиш
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Еркебулан Нургалиев може да се превърне в първия казахстанец, играл в българския елит. Според медиите в родината му, той е пред подпис с Верея (Стара Загора). Играчът е очакван на “Трейс Арена” днес.

За последно Нургалиев е бил собственост на Окжетпес, откъдето обаче е бил освободен. През последния сезон той е изиграл едва един мач за бившия си тим.

Освен за Окжетпес полузащитникът е бил още в Алтай и Иртиш (Павлодар). Димитър Димитров обаче го е освободил от последния тим.

Еркебулан Нургалиев е роден на 12 септември 1993 година, висок е 169 сантиметра и тежки 69 килограма.

препоръчано

 

 

“Тема Спорт”

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 90
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК