BG EN

Версия: Лошото време причинило катастрофата на самолета на "Еър Ейжа"

СВЕТЪТ ДНЕС

Версия: Лошото време причинило катастрофата на самолета на "Еър Ейжа"

5677
на 03.01.2015
Версия: Лошото време причинило катастрофата на самолета на Еър Ейжа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Много тежките метеорологични условия в Яванско море може са станали причина за катастрофата на пътническия самолет на авиокомпания AsiaAir, съобщи електронният вестник Straits Times, пише Фокус.

препоръчано

Изданието се позовава на доклада на индонезийската агенция по метеорология и геофизика, като стига до извода, че заледяването на двигателите може да е довело до инцидента. Отбеляза се още, че е възможно машината да е попаднала в силна буря, тъй като прогнозата за времето по този маршрут е „предизвиквала безпокойство” още преди началото на полета.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК