BG EN

Веселка от "Фермата" разтърси ефира с това признание

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Веселка от "Фермата" разтърси ефира с това признание

17151
на 17.11.2022
Веселка от Фермата разтърси ефира с това признание
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

25-годишната Веселка от село Борима, майка на три деца и победител във "Фермата" 5, разказва как една вечер й се е наложило да спи в един вход.

препоръчано

“Още на 15 години се научих да работя на банциг. На 18 се роди първото ми дете, но аз си ходех на работа, защото беше на 200 метра от вкъщи. Прибирам се, нахранвам детето и се връщам на работа. После заминахме за Ловеч, средната дъщеря се беше родила. Мъжът ми пострада при инцидент и не можеше да работи. Започнах в дърводелска фирма, като бях бременна във втория месец с малкия.

Тогава най-близката ми приятелка, ама най-близката, дето съм дала всичко за нея, завидя, че шефът ме хвали как работя. И му казала, че съм бременна. Шефът ме освободи и с нея се скарахме. До този момент спяхме при тази приятелка и след скандала се изнесохме. Първата вечер спахме в един вход. Това е най-гадният ден в живота ми“, разказва Веселка, цитирана от "Хотнюз“.

На следващия ден тя намира квартира и започва да търси нова работа. Взимат я в “Топливо“, където работят само мъже. Тя е единствената жена и работи до края на бременността.

“Била съм на ръба и много отчаяна. Какви ли не мисли са ми минавали през главата, но винаги има решение. Няма безизходица“, споделя Веселка пред Аксения в края на неизлъчвания разговор.

“С тази сила и борбеност Веселка може да бъде пример за много жени“, коментира Аксения пред камерата на риалитито.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК