ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Отстрани поставен тенисист на турнира „Д-р Тодор Тодоров“
Трима поставени в основната схема стигнаха до полуфинал на тенис турнира „Д-р Тодор Тодоров“, който върви в столичната зала „София“. Това са Тихомир Грозданов, Валентин Димов и Петър Трендафилов. До тази фаза се добра и 32-годишният ветеран на „Левски“ Илия Кушев. Водачът в схемата Тихомир Грозданов спечели срещу съотборника си в „Левски” Пламен Милушев със 6:1, 6:1. Илия Кушев отстрани четвъртия в схемата Динко Халачев (Хасково) с 6:2, 6:2. Кушев бе подкрепян от своята възпитаничка Радина Димитрова, която наскоро стигна до полуфинал на турнир в Гърция. Вторият поставен Валентин Димов (НСА) се справи със Стефан Трифонов (Спорт Палас) със 6:2, 6:4. В последния двубой в петък третият в схемата Петър Трендафилов (Хасково) победи Андреас Нейков (Стоянстрой) със 7:6(2), 6:4. Полуфиналните двубои Грозданов – Кушев и Димов – Трендафилов са в събота от 10 ч.препоръчано


