ВЕЧНОТО ДЕРБИ: ЦСКА разби Левски за едно полувреме

25321
на 27.04.2024

ЦСКА победи Левски за втори път в рамките на 20 дни, този път с 3:1 в първи кръг от плейофната фаза на Първа лига. Загубата пък прати "сините" максимално далеч от Европа.

"Червените", водени вече от Стамен Белчев, пометоха големия съперник за полувреме. В рамките на 20 минути Улаус Скаршем, Джонатан Линдсет и Марселино Кареасо се разписаха във вратата на Пламен Андреев, но и със сериозна помощ от "синята" отбрана.

Тимът на Николай Костов се съвзе от шока след почивката, когато вече бе твърде късно. Почетно се разписа резервата Асими Фадига, но видимо ЦСКА спести сили за реванша с Ботев Пловдив от полуфиналите за Купата на България.

Лошата новина за Белчев бе петият жълт картон за Фернандо Каранга, отправил знак към публиката на съперника, разказва "Труд“.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО)