BG EN

Вещо лице в съда: Енимехмедов не е могъл да убие Доган

ЧАС ПИК

Вещо лице в съда: Енимехмедов не е могъл да убие Доган

6567
на 17.12.2013
Вещо лице в съда: Енимехмедов не е могъл да убие Доган
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Използваните от Октай Енимехмедов боеприпаси, не могат да причинят смърт, а наранявания. Това заяви едно от вещите лица по делото срещу младежа, предаде „Фокус".

На заседание по делото съдът изслуша вещи лица, изготвили експертиза по делото, бяха зададени въпроси по съдебно-балистичната, техническата, съдебно-медицинската, химическата експертиза.

Друго вещо лице обясни, че има случай този вид пистолет да засича и обясни при какви случаи. За да се обясни засичането в случая, може да бъде назначена допълнителна експертиза, ако това не стане ясно от комплексната съдебно-медицинска и балистична експертиза.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК