ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Данните от разшифроването на черните кутии на малайзийския „Боинг” още не са оповестени официално, но съгласно източниците, данните потвърждават, че самолетът е бил ударен от ракета, пише „Взгляд”.
препоръчано
Международните експерти, проучващи мястото на самолетната катастрофа, също намират доказателства, че фюзелажът на самолета е бил пробит от ракета.
Междувременно официалният представител на Белия дом Джош Ърнест съобщи, че свалилата самолета ракета е била пусната от територията, контролирана от опълченците в момент, когато украинската ПВО не е работила
За какво правосъдие ще се бори Лена, която нормализира клеветата
74088
преди 1 часа


