ГОРЕЩО
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
Новото решение на Съда на ЕС е победа за частните болници в България
ГОРЕЩО В ПИК! Радев за американските самолети и Украйна: Правителството изпълнява закона и не води двойнствена външна политика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Следователи ще вземат проби от асфалта на пътя, на който стана катастрофата, при която загина 12-годишната Сияна.
препоръчано
Разследващите ще вземат така наречената ядка, която трябва да покаже дълбочината и качеството на положената настилка, степента на износването ѝ и дали е била компрометирана.
Миналата седмица на мястото на инцидента беше извършен следствен експеримент със същото ремарке, което премаза колата, в която е пътувало семейството на Сияна.
От Областното пътно управление бяха иззети множество документи, свързани със състоянието на пътя и предприетите действия за ремонта му. На мястото бяха сложени и знаци за ограничаване на скоростта.


