ГОРЕЩО
ОБЛЕЧЕТЕ СЕ ТОПЛО, ВЗЕМЕТЕ И ЧАДЪР: Застудява, очакват ни и валежи от дъжд и сняг
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама души загинаха, а трима бяха ранени при взрив на газова бутилка в петък сутрин в химическия завод в Красноярск, предаде ИТАР-ТАСС.
"Получено е съобщение за експлозия в химическия завод "Енисей", има загинал. За място на инцидента е изпратен екип", каза говорител на регионалното МВР.
препоръчано
По данни на регионалното Министерство на извънредните ситуации, инцидентът е станал при демонтажа на неизползвана сграда. Под развалините са намерени трима души, които са откарани в болница.
Според спасителните екипи, е възможно да бъдат открити и други ранени.
Скочиха продажбите на антидепресанти в Русия
9445
преди 9 часа
Нетаняху ще се срещне с Тръмп, ще обсъдят ''ядрените преговори'' с Иран
8057
преди 9 часа
Чешкият премиер подкрепя забраната за социалните медии за лица под 15 години
6988
преди 10 часа


