BG EN

Взрив във фармацевтична фабрика в Индия, има убити и много ранени

Азия

Взрив във фармацевтична фабрика в Индия, има убити и много ранени

17360
на 21.08.2024
Взрив във фармацевтична фабрика в Индия, има убити и много ранени
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко 15 души са загинали при инцидент в завод за производство на фармацевтични продукти в южния индийски щат Андхра Прадеш, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.

препоръчано

“Броят на загиналите към момента е 15 души и вероятно ще нарасне. Около 40 души са ранени. Провеждат се спасителни операции“, заяви пред Ройтерс областният полицейски началник.

Пожарът е избухнал по време на обедната почивка на служителите. От предприятието не са отговорили веднага на молбата за коментар. Властите в щата разпоредиха разследване на инцидента.

Миналата година двама души загинаха, а други петима бяха ранени при подобен пожар, избухнал в реактор за разтворители в предприятие в района Анакапали.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК