BG EN

Взрив на бойлер срути част от къща в Шумен

Инциденти

Взрив на бойлер срути част от къща в Шумен

13343
на 10.12.2019
Взрив на бойлер срути част от къща в Шумен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Част от къща на ул. "Гео Милев" в шуменския квартал "Тракия" е срутена, след взрив. Пострадали няма. Това съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.

препоръчано

В 14.11 ч. днес от телефон 112 в дежурната оперативна част на ОД на МВР-Шумен е съобщено за взрива. Последвало второ обаждане с допълнението, че от взривната вълна са нанесени щети и по съседен имот.

Към адреса веднага са насочени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ. При огледа огнеборците установили, че при взрива, причинен от електрически бойлер, не е имало хора и в двата имота.

Предприети са всички мерки за обезопасяване на периметъра на инцидента. Изключено е електричеството в двата имота, спряно е подаването на газ за бита в едната къща, както и водоподаването в имота, в който е възникнал взривът.

В момента се извършва оглед на мястото на инцидента.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК