BG EN

Взривиха кола в София (обновена)

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Взривиха кола в София (обновена)

26801
на 04.01.2013
Взривиха кола в София (обновена)
Автор:   Явор Белчев
Преди минути в столичния квартал Младост е взривена кола, съобщи БТВ. Инцидентът е станал до бл. 323 в жилищния комплекс. Засега не е ясна причината за взрива, както и какви са нанесените щети. "Тепърва ще се изяснява дали огънят е тръгнал отвътре навън или обратното", заяви шефът на 7-о РУП Ани Петрова. По информация на БТВ пламъците са тръгнали от газовата уредба на автомобила и затова се е чул взрив. Екипи на пожарната и полицията са пристигнали на мястото и бързата им намеса е предотвратила по-сериозен инцидент. През октомври 9 коли изгоряха за по-малко от седмица в София. От столичната дирекция на полицията признават, че има нова вълна от палежи в квартал „Младост”. Оттам тръгна и предишният бум на опожарени коли. При предишната вълна от палежи, която започна в същия квартал в края на 2011 г., десетки собственици останаха без автомобили. Всекидневните съобщения за опожарени коли хвърлиха в паника шофьорите. Полицията арестува трима души - Владислав Николов-Куката, който бе обвинен за палежа на три коли в квартал „Западен парк”, Юлиян Ковачки - за палежа на коли в „Младост” и „Хаджи Димитър” и Радослав Стоянов, който беше уличен в палеж на кола на ул. „Кукуш” в жк „Захарна фабрика”.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК