BG EN

Взривиха стари боеприпаси, открити в музея на Перущица

Животът днес

Взривиха стари боеприпаси, открити в музея на Перущица

13249
на 10.10.2024
Взривиха стари боеприпаси, открити в музея на Перущица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Взривени са боеприпаси, открити в историческия музей в град Перущица, съобщиха от Министерството на отбраната.

препоръчано

Екип за обезвреждане на невзривени боеприпаси от 91-ви инженерен батальон за обща поддръжка на 55-ти инженерен полк от състава на Сухопътните войски унищожи днес, 10 октомври, откритите през вчерашния ден в историческия музей в град Перущица три оребрени снаряда, една ръчна граната тип „бухалка“ и една артилерийска граната.

Боеприпасите са били транспортирани и унищожени на учебен полигон „Червен“ под ръководството на капитан Петър Петров.

Военнослужещите действаха по заповед на командира на Сухопътните войски генерал-майор Деян Дешков.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК