ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
Експлозията е станала минути след отплаването от пристанището на острова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Чужда туристка беше убита и 14 други ранени в четвъртък, когато взрив възникна в мотора на туристическа лодка, която тъкмо е напускала индонезийския остров Бали, съобщи Агенция „Франс прес”, като се позова на източници от полицията. Това съобщи „Фокус”.
препоръчано
„Експлозията се е случила пет минути, след като лодката е отплувала“, заяви местният полицейски началник Сугенг Сударсо, като добави, че съдът се е намирал на 200 метра от пристанището. „Една пътничка почина от наранявания по главата“, добави той.
Кой е като нея! Зара с меден месец на Бали
25414
на 13.05.2016
Дейвид Боуи поискал праха му да бъде разпръснат на остров Бали
10445
на 30.01.2016


