BG EN

Взривът в Дагестан е предизвикан от така наречената „южна терористична група“

ЧАС ПИК

Взривът в Дагестан е предизвикан от така наречената „южна терористична група“

4768
на 15.02.2016
Взривът в Дагестан е предизвикан от така наречената „южна терористична група“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Взривът в Дагестан е предизвикан от така наречената южна престъпна група, предаде РИА Новости, като се позовава на източник от правоохранителните органи.

препоръчано

„Зад волана на колата е седял терорист самоубиец, който се е взривил. По първоначални данни експлозията е предизвикана от членове на „южната диверсионно-терористична група“, заявил е източникът.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК