BG EN

Вигенин обсъжда в Брюксел кризата в Близкия Изток

ЧАС ПИК

Вигенин обсъжда в Брюксел кризата в Близкия Изток

2713
на 10.02.2014
Вигенин обсъжда в Брюксел кризата в Близкия Изток
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на външните работи Кристиан Вигенин ще участва днес в Брюксел в заседанието на Съвета на ЕС "Външни работи". Работните теми на сесията ще са свързани със ситуацията в Сирия, Ирак, Ливан, Йемен и Централноафриканската република. На съвета министрите ще обсъдят актуалното развитие на инициативата "Източно партньорство" и перспективите за бъдещото й развитие, както и Южното съседство.

препоръчано

Върховният представител на ЕС Катрин Аштън ще информира първите дипломати на страните-членки за проведената среща на върха ЕС-Русия.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК