BG EN

Вигенин скочи срещу Плевнелиев заради договора със Северна Корея

ЧАС ПИК

Вигенин скочи срещу Плевнелиев заради договора със Северна Корея

8414
на 14.02.2014
Вигенин скочи срещу Плевнелиев заради договора със Северна Корея
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Когато документите говорят, политиците е по-добре да мълчат". Това написа във Фейсбук външният министър Кристиан Вигенин по повод шума около сътрудничеството на България със Северна Корея.

препоръчано

"Програмите за сътрудничество със Северна Корея са възобновени след 10-годишно прекъсване от правителството на ГЕРБ през 2010 г. Министерството на регионалното развитие и благоустройството е съгласувало програмата "без бележки", а тогавашният министър я е подкрепил на заседанието на Министерския съвет. Намирам за проява на лош вкус същият да задава въпроси на сегашния премиер как ще си сътрудничи с "последния останал сталински режим на планетата", коментира още Вигенин.

Вчера в Плевен президентът Росен Плевнелиев, който преди да поеме този пост беше регионален министър, запита в коя сфера България ще си сътрудничи с "последния останал сталински режим на планетата".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК