ГОРЕЩО
Сензационен обрат в СДВР: Убита ли е шампионката по борба Жанет Немет?
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
ЕКШЪН В НС между управляващите и опозицията заради Закона за съдебната власт
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Бившите звезди на тениса загряха за ветеранския мастърс на АТР в Лондон
На ледена пързалка до лондонския Музей на естествознанието играха хърватинът Горан Иванишевич и британецът Тим Хенман. Двамата тенисисти загряха на необичайната настилка за турнира Statoil Masters от Ветеранските серии АТР, който започна в Роял Албърт хол. В събота залата ще бъде преобразена в зимна приказка с помощта на благотворителната организация на нейно кралско височество херцогинята на Кеймбридж Кейт Мидълтън - Centrepoint. Съперниците застанаха на метър от мрежата и започнаха да си подават топката, без да я изпускат на леда. Така избегнаха всякаква възможност да се контузят. „Мисля, че на лед топката ще отскача много бързо. Но не посмях да пробвам”, коментира Хенман. „Беше много весело. Прекарахме си чудесно. Радвам се, че се върнах в Лондон. Тук е много красиво”, сподели на свой ред Иванишевич. Няколко часа по-късно Тим Хенман започна защитата на титлата си на Statoil Masters в Лондон след като победи Томас Енквист 6:7(4), 6:3 и 11:9 в шампионски тайбрек. Фабрис Санторо пък стартира ударно срещу Марк Филипусис, като взе зашеметяващ първи сет с тайбрек 14-12 преди да спечели мача със 7:6 (12), 6:3. При легендите Матс Виландер спечели в трилър срещу Пат Кеш с 4:6, 6:3 и 10:6 в шампионския тайбрек. Иван Лендъл беше принуден да се оттегли заради контузии на коляното и бедрото му. Видео от шоуто на лед гледайте ">ТУК.препоръчано


