ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 4000 души дадоха своя вот в рамките на 7 дни и определиха "Видимо доволни" в изпълнение на Криско и Мария Илиева за най-хитовата българска песен за отминалата година. "Видимо доволни" е по музика, аранжимент и текст на Криско. Хитът получи 1 736 269 точки, пише signal.bg.
препоръчано
На второ място в подреждането е "Изгрева и залеза" в изпълнение на Сантра, Pavell и Venci Venc'. Песента е по музика, аранжимент и текст на Pavell, Venci Venc', Сантра и Васил Иванов - Dexter. Сингълът събра 495 933 точки.
"Хип-хоп" на Ицо Хазарта допълва челната тройка с 450 630 точки. Парчето е по музика и аранжимент на Бат' Венци, текст на Ицо Хазарта.
Радев трябва да бъде спрян
84633
преди 1 часа
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
317895
преди 5 часа


