ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Видинската болница "Света Петка" получи дарение от Швейцария. Това съобщиха от здравното заведение във Видин. Помощта се състои от легла, матраци и нощни шкафчета.
препоръчано
От болницата ще преценят към кои отделения да бъде насочено дарението. То е направено от дарителя Анита Хамер, която за пореден път помага на видинската болница. В края на миналата година същата дарителка предостави на болницата във Видин болнични легла, матраци, помощни колички на колела и коледни пакети за деца, дарени чрез БЧК.
свързани новини
Дарение от 4.5 млн. долара получи зоопаркът във Вашингтон
5445
на 19.09.2015
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Градушка помля Етъра и Габрово (ВИДЕО)
16313
преди 4 часа
ИЗБУХВА НЕДОВОЛСТВО! Ядосани варненци искат оставката на Благомир Коцев
77429
преди 6 часа


