BG EN

Виждали ли сте ги? Ученичка и млада жена изчезнаха безследно

Инциденти

Виждали ли сте ги? Ученичка и млада жена изчезнаха безследно

16019
на 30.10.2016
Виждали ли сте ги? Ученичка и млада жена изчезнаха безследно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

17-годишно момиче и млада жена от Варна изчезнаха безследно. Двете са обявени за международно издирване, съобщава Дарик. 

Ученичката Адрияна Юлиева Цонева е видяна за последно в морската столица няколко дни след началото на учебната година. След 20 септември никой не знае местонахождението й, става ясно от страницата на „Интерпол”.

От 7 юни се губят следите и на Антоанета Рашкова Илиева. Нейната снимка обаче се появява на сайта на международната организация едва в средата на октомври. Антоанета е на 28 години, като липсва информация къде е забелязана за последен път.

„Интерпол” издирва и 16-годишно момиче от варненското село Близнаци. Ромката Малина Димитрова избяга със своя приятел Аладин, за да не бъде продадена момичето за жена на друго момче. Предполага се, че двамата тийнейджъри са заминали за Германия.

В Германия вероятно е и 34-годишната Илияна Банчева, която е майка на четири деца. Нейните близки подозират, че жената е изведена и работи в чуждата страна като проститутка.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК