ГОРЕЩО
Стана ясно какво се случва със Златимир Йочев, интригата около Цънцарова се заплита
Проектът “Магазин за хората” постигна основната си цел – доволни клиенти и реален ефект в малките населени места (СНИМКИ)
Калин Стоянов съсипа "Бях точен с парите" Демерджиев за делото за личните документи и за арестувания шеф на Пето районно
И БЕЗ ЦЪНЦИ СЪМНА: Ето кой сяда на овакантеното от "скандалната" журналистка място
ОБЛАЧНО И МЪГЛИВО! Намалената видимост се задържа, превалява на югоизток и по Черноморието (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на Витоша (Бистрица), за когото игра и премиерът на България Бойко Борисов, спечели четиристранния турнир с участието на ветераните на ЦСКА, Локомотив (София) и сборен отбор на журналистите. На финала Борисов вкара един от головете за своя отбор срещу ЦСКА.
препоръчано
Първо реферът Антон Генов отсъди дузпа за нарушение на Христо Марашлиев срещу тарана на Витоша (Бистрица). Вратарят на червените обаче спаси шута на Борисов, но топката попадна в съотборник на българския премиер. Последва нов пас към Бойко Борисов, който този път реализира от три-четири метра./sportal.bg
Стана ясно какво се случва със Златимир Йочев, интригата около Цънцарова се заплита
45162
преди 25 минути


