ГОРЕЩО
Англия и целият свят отново са готови за футболна лудост – Висшата лига се завръща
Имаме въглищни централи, които ще задоволят вътрешното потребление на ток
"КУБ" ДЪРЖИ КОЗОВЕТЕ: Темида поряза заповедите на Коцев за събаряне на сгради в "Баба Алино"
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
НЯКОЙ ДЪРПА КОНЦИТЕ! Темата "Фентанил" разпали СТУДИЙНИ СТРАСТИ заради отсъстващата от проблема държава
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Памела Андерсън бе и си остава една от най-красивите и сексапилни жени във филмовата Мека-Холивуд. Години наред тя бе в мокрите сънища на поколения мъже по цял свят. Но с възрастта проявите и появяванията й на обществени места намаляха.
препоръчано
Но дори и днес, когато актрисата е доста по-различна от онова свежо и съблазнително момиче-спасителка на плажа, всяка нейна поява предизвиква интерес.
Една от последните й появи в Париж, на Седмицата на модата впечатли с друго- Памела се появи без грим и в скромна черна рокля. Но и в този си вид тя е не по-малко впечатляваща и красива, просто с възрастта други черти на лицето и тялото й излизат на преден план. Преценете сами.
свързани новини
Умопомрачителната Памела Андерсън рекламира секс играчка (ВИДЕО 18+)
155613
на 11.02.2017
Памела Андерсън със специален подарък за Мелания Тръмп от Русия
25261
на 05.02.2017
Памела Андерсън се сбогува с Америка
21420
на 09.01.2017


